furniture

עיצוב חדר לילדים

עליז, רגוע, שמח, מרגש או מצחיק, חדר הילדים חייב להיות מעוצב ראשית עבור הילדים. בכל פעם שאני מסתכל על חדרי ילדים בבתים של חברים מכרים או לקוחות אני נדהם לגלות כמה מעט מחשבה הושקעה בעיצוב החדר ובחלק לא קטן מן המקרים, כמה החדר והרהיטים אותם הוא מכיל אינם מתאימים לילדים לפחות בחלקם.

החלומות שלנו הם החלומות שלנו, יש החושקים בבית בעיצוב כפרי עם מיטה מעץ, ספריה מעץ ובכלל עיצוב כפרי המכיל ריהוט כפרי. יש הפוזלים לכיוון הריהוט המודרני, שילוב של חומרים כמו זכוכית, אלומיניום או ברזל ברהיטים של חדרי הבית. ריהוט פלסטי וחסר נשמה הניצב בחדרים השונים ובעיקר בחדר    למאמר המלא...

עשה זאת בעצמך

בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר איש מקצוע כזה או אחר, אחדים מאיתנו אומנותיים יותר ואחדים פחות אבל כמעט כל אחד יכול – בתכנון נכון – ליצור לעצמו או לעצמה רהיטים בייצור אישי. אם כן כיצד מתחילים? ראשית חשוב מאד לדעת מה הוא חומר הגלם המועדף עלינו בייצור הרהיטים. חומרי הגלם הנפוצים בייצור עצמי הם עץ וברזל כי אלו גם חומרי הגלם שהכי נוח לעבוד איתם בתנאים ביתיים ולא בתנאי מפעל, רהיטים מברזל ניתן ליצור על ידי חיבורים עם צירים ברגים וכיוב' ורהיטי עץ בשימוש בדבק נגרים וברגים (לעיתים אפילו מסמרים), בעוד שחומרי גלם אחרים כמו זכוכית ופלסטיק דורשים רמת מיומנות גבוהה וכן ציוד מקצועי הרבה יותר שלא ניתן למצוא בכל בית או    למאמר המלא...

רהיטים בייצור אישי

כל אחד ואחת מאיתנו רוצה לחדש את הרהיטים בביתו, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר בו קיימים רהיטים. הבעיה היא כמובן תזרים מזומנים – או במילים פשוטות – כסף! ובכן, לא כל תהליך של חידוש ועיצוב חלל דורש סכומי כסף רבים, ניתן למשל גם לשפץ רהיטים קיימים או לחדשם ואפשר תמיד למצוא נגריה שתבצע ותבנה לנו רהיט ממש כמו שראינו בחנות הרהיטים – במחיר מוזר הרבה יותרלמאמר המלא...
סוס עץ - עיצוב,נגרות,אומנות
סוס עץ - עיצוב,נגרות,אומנותחדרי תינוקות הכוללים מגוון רהיטים ופתרונות ריהוט ייחודיים לנגריית סוס עץ. עיצובים שאין שני להם ורהיטים לחדרי ילדים ברמת גימור גבוהה תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ואיכות הרהיטים.
פרטים נוספים
4My Baby רהיטים לחדרי תינוקות
4My Baby רהיטים לחדרי תינוקותרהיטים לחדרי תינוקות במחירים חסרי תקדים. חבילות לידה מושלמות לתינוקות הכוללות ריהוט לחדר תינוקות מזרונים לתינוק עריסות ארונות וחדרי תינוקות מושלמים בעיצובים ייחודיים ואיכות גבוהה ללא פשרות.
פרטים נוספים
פיור גיפטס רהיטים לחדר תינוקות
פיור גיפטס רהיטים לחדר תינוקותפיור גיפטס מספקת רהיטים לחדרי תינוקות ומוצרי תינוקות. רהיטים ופרטי עיצוב לחדרי תינוקות באיכות גבוהה, עריסות, כיסאות ילדים עמידים ואיכותיים, מדפים איכותיים ומעוצבים מראות לחדר תינוק מתלים מיוחדים ופתרונות אחסון לחדרי תינוקות.
פרטים נוספים
בייבי Furniture
בייבי Furniture
חדרי תינוקות
חדרי תינוקות


כתבות בנושא חדרי תינוקות

פתרונות עריסה לחדרי תינוקות
פתרונות עריסה לחדרי תינוקותרובנו חיים בדירות או בבתים שאינם אחוזות גדולות ותמיד אנו מתקשים למצוא מקום לרהיטים של חדר התינוק וכמובן לצעצועים ולשאר החפצים המגיעים לביתנו עם בוא התינוק. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לארגן ולסדר את רהיטי התינוק ואת שאר החפצים בצורה נכונה וטובה על מנת לנצל את המקום שהקדשתם לחדר התינוק.
אפשר גם עריסה
נכון שחדר תינוקות בדרך כלל מאופיין במיטת תינוק מעוצבת וגדולה, אולם יש לקחת בחשבון כי תינוק בחודשיו הראשון אינו נע הרבה במהלך השינה והשטח לו הוא או היא זקוקים על מנת לישון קטן יחסית. עריסה יכולה להוות פתרון מצויין לשינה עבור התינוק או התינוקת החדשים – פחות מקום וכמובן מחיר נמוך בהרבה.
עריסות לפינת החדר
ישנם כיום פתרונות ייחודיים ועריסות המתאימות בדיוק לפינת חדר התינוקות ומנצלת את המקום אותו היא תופסת בצורה מקסימלית יכולה להיות פתרון מצויין לחסכון במקום.
עריסה מתקפלת
ישנם כיום פתרונות עריסה מתקדמים כך שאותה עריסה המשמשת לשינה בלילה עבור התינוק או התינוקת, הופכת למיטת תינוקה בלילה, עגלה ביום ועריסה לשעות אחר הצהריים – והכל בלחיצת כפתור.
עריסה ופתרונות אחסון
עריסות המשלבות בתוכן פתרונות אחסון כמו למשל עריסה עם מגירות או ארוניות יכולה לחסוך לכם שטח רב בחדר התינוקות – שטח שבדרך כלל אינו מנוצל
צבעים לחדרי תינוקות
צבעים לחדרי תינוקותנמאס לכם מן הורוד לבנות, תכלת לבנים? רוצים שינוי מרענן קרוב יותר להורים של המאה ה-21? פורטל פלאי העץ מגיש לכם מדריך צבעים לחדרי תינוקות שיתן לכם זוית ראייה קצת אחרת לגבי הצבעים שתבחרו לתינוק או לתינוקת שלכם.
פתרונות אחסון בחדרי תינוקות
פתרונות אחסון בחדרי תינוקות אחד הדברים שאנו המבוגרים לא לוקחים בחשבון בבואנו לתכנן ולעצב חדר תינוקות הוא כמות המקום שיצטרך התינוק לשם משחק. תינוקות נמצאים בשלב קריטי בהתפתחות שלהם וחדר התינוק הוא בעצם מקום המגורים הראשון של התינוק בחייו, לכן חשוב מאד לעמוד על כל ההיבטים לפני שניגשים לרכוש רהיטים לחדרי תינוקות ולקחת בחשבון יותר מאשר את האסתטיקה והיופי של הרהיט.
תינוקות צריכים מקום רב לזחילה
אולי לא בימיהם הראשונים, אבל האמינו לי שלב הזחילה מגיע מהר מאד (אולי אף מהר מדי) ואז מחפשים איפה לתת לתינוק לזחול? ראיתי כבר פתרונות שנולדו על העוקם בגלל חוסר תכנון ואפילו הפיכת הסלון וחדר המגורים לחדר תינוקות על מנת שיהיה לתינוק מקום גדול לזחול בו. ובכן, חשיבה קצרה ובדיקת פתרונות האחסון הקיימים בשור לרבות ארונות צרים וגבוהים או מיטת תינוק המשלב בתוכה מגירות או ארוניות יכולים לעשות את העבודה ולאפשר את המקום הכל כך נחוץ בחדרי תינוקות.
איפה שמים את כל המשחקים?
ובכן במקום לחפש פתרונות לא איכותיים בשלב מאוחר יותר חישבו מעט לפני עיצוב חדר התינוקות. תינוקות "מגיעים" עם לא מעט אביזרים, וביניהם כמויות אדירות של צעצועים (כן כן – אדירות) השאלה שנותר לאחר מספר נסיעות לחנות הצעצועים הקרובה היא: איפה מאחסנים את כל זה? לא, התשובה אינה בארון , תינוקות צריכים את המשחקים שלהם נגישים להם על מנת להשרות תחושת בטחון ולהראות להם כי החפצים המוכרים להם נמצאים תמיד בחדרם, לכן ישנם פתרונות אחסון ייחודיים לצעצועים בחדרי תינוקות. ארגזים מתקפלים על גלגלים ועוד מני פתרונות יצירתיים.
החשיבות בבחירת רהיטים לחדרי תינוקות
החשיבות בבחירת רהיטים לחדרי תינוקותממש כפי שכל רהיט בביתכם תוכנן בדרך כלל בקפידה ומיקומו הוחלט עוד לפני שרכשתם אותו, כך גם רהיטים לחדר תינוק או תינוקת חייבים להיות מתוכננים בהתאם לשימוש האישי שלכם ושל הרך הנולד כמובן. פורטל הרהיטים לפאי העץ מגיש לכם מגוון מדריכים וטיפים לבחירת ועיצוב רהיטים לחדרי תינוקות
רוצה להופיע בפורטל פלאי העץ?
מלא את פרטיך ונציג שלנו יצור אתך קשר

עד כה צפו באתר
30216  צפיות  

קייטרינג   מתמטיקה   מוצרי פרסום   דיסק און קי   מדבקות קיר |  תוספות שיער |  שירותי סיעוד |  הובלות |  השכרת יאכטות |  פרחים חדרה  |  אחסון אתרים