furniture

עיצוב חדר לילדים

עליז, רגוע, שמח, מרגש או מצחיק, חדר הילדים חייב להיות מעוצב ראשית עבור הילדים. בכל פעם שאני מסתכל על חדרי ילדים בבתים של חברים מכרים או לקוחות אני נדהם לגלות כמה מעט מחשבה הושקעה בעיצוב החדר ובחלק לא קטן מן המקרים, כמה החדר והרהיטים אותם הוא מכיל אינם מתאימים לילדים לפחות בחלקם.

החלומות שלנו הם החלומות שלנו, יש החושקים בבית בעיצוב כפרי עם מיטה מעץ, ספריה מעץ ובכלל עיצוב כפרי המכיל ריהוט כפרי. יש הפוזלים לכיוון הריהוט המודרני, שילוב של חומרים כמו זכוכית, אלומיניום או ברזל ברהיטים של חדרי הבית. ריהוט פלסטי וחסר נשמה הניצב בחדרים השונים ובעיקר בחדר    למאמר המלא...

עשה זאת בעצמך

בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר איש מקצוע כזה או אחר, אחדים מאיתנו אומנותיים יותר ואחדים פחות אבל כמעט כל אחד יכול – בתכנון נכון – ליצור לעצמו או לעצמה רהיטים בייצור אישי. אם כן כיצד מתחילים? ראשית חשוב מאד לדעת מה הוא חומר הגלם המועדף עלינו בייצור הרהיטים. חומרי הגלם הנפוצים בייצור עצמי הם עץ וברזל כי אלו גם חומרי הגלם שהכי נוח לעבוד איתם בתנאים ביתיים ולא בתנאי מפעל, רהיטים מברזל ניתן ליצור על ידי חיבורים עם צירים ברגים וכיוב' ורהיטי עץ בשימוש בדבק נגרים וברגים (לעיתים אפילו מסמרים), בעוד שחומרי גלם אחרים כמו זכוכית ופלסטיק דורשים רמת מיומנות גבוהה וכן ציוד מקצועי הרבה יותר שלא ניתן למצוא בכל בית או    למאמר המלא...

רהיטים בייצור אישי

כל אחד ואחת מאיתנו רוצה לחדש את הרהיטים בביתו, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר בו קיימים רהיטים. הבעיה היא כמובן תזרים מזומנים – או במילים פשוטות – כסף! ובכן, לא כל תהליך של חידוש ועיצוב חלל דורש סכומי כסף רבים, ניתן למשל גם לשפץ רהיטים קיימים או לחדשם ואפשר תמיד למצוא נגריה שתבצע ותבנה לנו רהיט ממש כמו שראינו בחנות הרהיטים – במחיר מוזר הרבה יותרלמאמר המלא...
יוניק דברים מיוחדים
יוניק דברים מיוחדיםעיצוב רהיטים בסגנון כפרי ויצור ריהוט כפרי וריהוט כפרי משלים לבית ולגן. ריהוט כפרי עשוי עץ טיק המתאים במיוחד לתנאי סביבה קשים כמו רהיטי חתר בסגנון כפרי ורהיטים לבית בסגנון כפרי. הנגרייה של יוניק דברים מיוחדים ממוקמת באינדונזיה מה שמאפשר שילובים של סגנונות ועיצובים ממקומות רחוקים היישר אל ביתכם.
פרטים נוספים
אביבי רהיטים
אביבי רהיטיםתכנון, עיצוב וייצור רהיטים כפריים באיכות גבוהה. אביבי רהיטים מתמחים ברהיטים לחדרי ילדים, פינות אוכל שולחנות קפה ופינות קפה איכותיות בהזמנה אישית ומתצוגה.
פרטים נוספים
הגלריה של מאן לינג
הגלריה של מאן לינגריהוט כפרי סיני עתיק. רהיטים בסגנון כפרי וריהוט כפרי סיני המספק הרבה יותר מסתם רהיט אלא חוויה סינית אמתית בסגנון כפרי. הרהיטים בגלריה הם רהיטים מקוריים ממחוזות סין השונים ומתוארכים בין 400 ל-100 שנים בהיסטוריה.
פרטים נוספים
חותם
חותםייבוא רהיטים ופרטי עיצוב מ-הודו ,קולומביה ,אינדונזיה, מרוקו, צרפת. וכמובן מישראל. מהיבואן לצרכן
פרטים נוספים
רהיטי Tobe
רהיטי TobeToBe היא נגרייה המתמחה בעיצוב ותכנון וכמובן גם יצור רהיטים איכותיים עם נסיון של שנים וידע ומקצועיות ללא פשרות. הנגרייה מייצרת ומעצבת רהיטים בהזמנה אישית בנוסף למגוון עיצובי הרהיטים הקיימים ומתמחה בעיצוב ריהוט כפרי ורהיטים בסגנון כפרי.
פרטים נוספים
לולו יצירות נוי בע"מ
לולו יצירות נוי בע"מלולו רהיטים מומחים בשיפוץ רהיטים וריהוט כפרי בפרט, שיטות עבודה ייחודיות לריהוט כפרי ורהיטים עתיקים בשילוב ידע, נסיון ובעלי מקצוע מן השורה הראשונה.
פרטים נוספים
צילה כהן אומנות בריהוט
צילה כהן אומנות בריהוטריהוט כפרי אומנותי בסגנון חבל פרובנס שבצרפת. רהיטים מיוחדים בהזמנה אישית, עיצוב על ידי אומנית רב תחומית מוכשרת וייצור רהיטים איכותיים ועמידים. רהיטים ירוקים ורהיטים מחומרים טבעיים שניתן לשלב בהם אלמנטים כפריים המשדרים אווירה של נינוחות וכיף למשתמש ברהיט.
פרטים נוספים
אופיר שבתאי עיצוב רהיטים
אופיר שבתאי עיצוב רהיטיםרהיטים בסגנון כפרי בעיצובים אומנותיים ושיטות עבודה ייחודיות. חומרי גלם איכותיים והתאמת הריהוט ללקוח מכל הבחינות החל משלב התכנון וכלה בגימור ייחודי לאפיר שבתאי רהיטים.
פרטים נוספים
קרשים ריהוט עץ ממוחזר
קרשים ריהוט עץ ממוחזראנו מייצרים רהיטים חדשים על פי דרישה מעצים שנזרקו באתרי בנייה, מכולות זבל וכיוב'.
פרטים נוספים
לוח פרסום רהיטים חינם מערכות ישיבה
לוח פרסום רהיטים חינם מערכות ישיבהאם אתם קונים או מכרים רהיטים ובפרט מערכות ישיבה, אצלנו בלוח הרהיטים של פלאי העץ תוכלו למצוא שטח פרסום במחירים סבירים וטובים וכמובן שלושה חודשים ראשונים חינם!!!
פרטים נוספים
אותנטיקה בע"מ - יבואני ריהוט מהמזרח הרחוק
אותנטיקה בע"מ - יבואני ריהוט מהמזרח הרחוקיבוא ושיווק רהיטים ואומנות מעץ מלא. חומרי גלם מעצים משובחים ואפשרות לשינוי גוון הרהיטים במצבעה של חנות המפעל. הזמנות מיוחדות על פי דרישה
פרטים נוספים
פרסום ריהוט קש ורהיטי במבוק
פרסום ריהוט קש ורהיטי במבוק
קישורים ממומנים
קישורים ממומנים
נגריות לוח פרסום
נגריות לוח פרסום פרסום נגריות ברשת האינטרנט, צור איתנו קשר ואנחנו נדאג לפרסום - חינם לשלושה חודשים!!!


כתבות בנושא ריהוט כפרי

יתרונות הריהוט הכפרי
יתרונות הריהוט הכפרילכל סוג רהיטים ישנם יתרונות וחסרונות. ואף ניתן לומר גם שבתוך כל סיווג של רהיטים ישנו תתי סיווגים (למשל ריהוט כפרי צרפתי, ריהוט כפרי יפני וכיוב') שלהם ישנם יתרונות משלהם, אך בראייה כוללת ניתן למנות לכל סיווג את היתרונות שלו וכך נעשה במאמר זה לגבי קטגוריית הריהוט הכפרי. ריהוט כפרי מתאפיין בדרך כלל בחומרים טבעיים מעובדים בצורה מינמלית, לא משנה אם מדובר בעץ מלא כגון: עץ אלון, עץ דודבן, עץ אגוז, מהגוני או כל עץ מלא אחר, ובין אם מדובר ברהיטי קש או ריהוט מבמבוק עדיין הרהיטים עשויים יהיו באופן כזה שאופיו ומראהו של חומר הגלם נשמר. הסיבה המרכזית היא שחלק מן הריהוט הכפריהמוכר לנו כיום מקורו ברהיטים עתיקים שנבנו בתקופות קדומות אז לא היו טכניקות עיבוד שלא לדבר על מיכשור מתאים לעיבוד חומרי הגלם לבניית הרהיטים. עצם המבנה הפשוט יחסית של ריהוט כפרי הופך אותו לריהוט עמיד במיוחד, כזה שאין ממש צורך בתחזוקה שוטפת כגון צבע או משיחת חומרי שימור לחומרי הגלם. ריהוט כפרי בדרך כלל מתבלה לאט יותר וגם נראה טוב גם לאחר תקופה ארוכה של שימוש ברהיטים. עוד יתרון בולט של ריהוט כפרי הוא התאמתם של רהיטים מסוג זה כמעט לכל חלל, האופי הרציני והנוכחות של רהיטים כפריים מאפשרים להציבם כמעט בכל מקום וכמובן להוסיף לאווירה ולתחושה הקיימת. ישנם עוד יתרונות רבים לריהוט כפרי אולם אלה המוזכרים במאמר זה הם היתרונות המרכזיים של ריהוט כפרי.
Tnofa ריהוט כפרי
Tnofa ריהוט כפריTNOFA מייבאת ליין מוצרי ריהוט שובי עין מרהיבים ומוארים בסגנון המפורסם הכפרי עם נגיעה בסגנון עתיק המאופיין בפיתוחים וקימורים. פריטי הריהוט מקושטים ומעוטרים במגוון רחב מאוד של שילובי צבעים והדפסים.
איזון בטבע ורהיטים
איזון בטבע ורהיטיםאחד הדברים המאפיינים את הריהוט הכפרי הוא היכולת לאזן את ההרגשה בבית או במשרד. אם רב הרהיטים שלכם הם רהיטים מודרניים וחדישים בעיצובים כאלה או אחרים ואתם מחפשים פינה שלווה בבית או במשרד לשבת בה וסתם להירגע – ריהוט כפרי או ריהוט בסגנון כפרי יכול בהחלט לעשות את העבודה עבורכם. הריהוט הכפרי הוא מושג שולל לשלל רהיטים שנבנים כבר עשרות שנים בשיטות דומות וכך בעצם הרהיט אינו עוד פריט כמו למשל שולחן או כסא אלא רהיטים כאלה מגיעים עם ההיבטוריה שלהם והעיצובים הפשוטים מחזירים אותנו אל הטבע. חלק ממגוון הרהיטים בסגנון ריהוט כפרי מכילים למשל אריחי קרמיקה המשולבים ברהיטים וחלקם פשוט בנויים מעץ בעל טקסטורה או מרקם מהמם ומושך את העין. מטבחים, פינות אוכל, ריהוט גן וגינה וכמעט כל רהיט אפשרי ניתן לעצב בסגנון כפרי ולהציבו המקום משמעותי עבורכם בבית
מהו טיבו של ריהוט כפרי?
מהו טיבו של ריהוט כפרי?ריהוט כפרי הוא ריהוט הבנוי בסגנון כפרי. למרות ההגדרה הכוללנית הזו ישנן נישות שונות של רהיטים כשמדובר בריהוט כפרי. כמובן שאחד המאפיינים החשובים ביותר בתחום ריהוט כפרי הוא מוצאו של אותו ריהוט. למשל ריהוט כפרי יפני שונה בתכלית מריהוט כפרי צרפתי או ריהוט כפרי אמריקאי, והדבר ממשיך ומגיע אף למחוזות. למשל בצרפת, ריהוט כפרי בסגנון פרובנס הוא ריהוט כפרי שונה בתכלית מסוגים אחרים של ריהוט כפרי באותה המדינה. המאפיינים הבולטים של ריהוט כפרי הם שימוש בעץ גס מוקצע, הכוונה לריהוט הבנוי מעץ לא מעובד ובדרך כלל גם לא צבוע בצבעים המסתירים את גווני העץ (למרות שריהוט כפרי יכול להיות צבוע בצבעים שונים אך המרקם או הטקסטורה של העץ נראים כמעט תמיד כשמדובר בריהוט כפרי)
ריהוט כפרי בסגנון טוסקנה
ריהוט כפרי בסגנון טוסקנהחלק לא קטן מן האנשים מתבלבלים ומיד מסיקים כי טוסקנה נמצאת בצרפת במקום מיקומה האמיתי באיטליה והסגנון של ריהוט כפרי איטלקי מטוסקנה הוא ללא ספק – איטלקי. טוסקנה שנמצאת בצפון איטליה ממוקמת באיזור כפרי ובו חוות , יקבים מגבנות וכל מה שעושה איזור כפרי לשליו ונעים המושך אותנו לשלווה שלו ובנוסף טוסקנה היא מקום בו פרחה בעבר אומנות הרנסנס שהשפיעה מאד על מגוון אומנויות האיזור. חומר הגלם המרכזי בריהוט כפרי מטוסקנה הוא עץ מסוגים שונים בעיקר אלון, אגוז ואורן בשילובי פרזול מדהימים ריפודי עור נעימים ופרזול מובנה בתוך הרהיטים. העיצובים מאופיינים בהרבה קווים ישרים מה שמאפיין סגנון ריהוט רומי עתיק ואדריכלות איטלקית שהשפיעו מאד על הריהוט הכפרי בטוסקנה. למרות תקופת הרנסנס שעברה על האזור כפי שהזכרנו, ריהוט כפרי מטוסקנה מתאפיין בקווים רגועים יותר ולא באופי הראוותני משהו ששידרו רהיטים מתקופת הרנסנס. אם אתם מבטים על הרהיט ומרגישים חיבור לטבע, רוגע ושלווה אז אתם וודאי מביטים על ריהוט כפרי מטוסקנה. פירנצה הממוקמת בלב טוסקנה היא בית גידול לאומנים מתחומי אומנות שונים. וריהוט טוסקני ניתן למצוא בפירנצה לרב, אולם אם בריהט כפרי מטוסקנה חשקה נפשכם ההמלצה הגורפת היא לחפש בכפרים שמסביב הפזורים בחבל ארץ זה לרב ולחפש את בעלי המקצוע והנגרים המקומיים. התפשטות ריהוט כפרי מטוסקנה החלה בעצם עם ההגירה האיטלקית לארה"ב בתחילת המאה הקודמת אז, עברו מאות אלפי מהגרים חלקם עם רהיטים מאיטליה וטוסקנה אל היבשה המערבית ושם – אנו מכירים כבר את ההמשך.
ריהוט כפרי
ריהוט כפריריהוט כפרי ריהוט כפרי ורהיטים עם אופי כפרי בכלל הם שמות למגוון רחב של רהיטים מרחבי העולם, למרות שהרבה אנשים מייחסים את הריהוט הכפרי מסגנון פרובנס שבצרפת למונח ריהוט כפרי. ישנו ריהוט כפרי מן המזרח הרחוק, ריהוט כפרי דרום אמריקאי וכמובן כמעט בכל מדינה או אפילו מחוז ניתן לסווג את הריהוט הכפרי לפי סגנונות האיזור. המאפיין רהיטים בסגנון כפרי במיוחד הוא השימוש בחומרי גלם מעובדים בצורה מינימלית כך שלמעט מניעת חבלה משבבי עץ או פינות חדות שיכולות לפצוע, חומרי הגלם נשארים כמעט במצבם הטבעי, וכמובן הצבעים בהם משתמשים לרהיטים אלה הם לרב צבעי אדמה. למשל בריהוט כפרי צפון אמריקאי (ריהוט כפרי קנדי וכיוב') משתמשים בבולי עץ שלמים כפי שהיו משתמשים בהם בימי קדם, אולם בצורה כזו שניתן יהיה להשתמש ברהיטים בבטחה. בריהוט כפרי מן המזרח הרחוק, ניתן למצוא שימוש נרחב בבמבוק ונצרים (ריהוט מקש) שהם חומרי הגלם הנמצאים יחסית בשפע במזרח הרחוק, ולכן כמעט בכל הרהיטים בסגנון כפרי מן המזרח הרחוק ניתן למצוא רמזים לחומרי גלם אלה. ריהוט כפרי מתאים לחללים להם רוצים להוסיף חמימות וביתיות כדוגמת חדר ספריה או סלון, או אפילו פינה בחדר השינה אותה רוצים "נתק" משאר הסגנון על מנת להכניס מעט חמימות לחדר השינה והרגשה של בית בסגנון כפרי. כמובן שהסגנון הכפרי ייחודי בכך שהוא משרה הרגשה של כפר וטבע דברים החסרים לחלק מתושבי הערים הגדולות שכן במטרופולין אין מקום לשדות ועצים כמו בכפר, ולכן הריהוט הכפרי מספק מעין נגיעה של הטבע ממש בתוך הבית קרוב...
ריהוט כפרי בסגנון פרובנס
ריהוט כפרי בסגנון פרובנסריהוט כפרי בסגנון פרובנס משקף בעצם את חיי האיכרים שבחבל פרובנס שבצרפת. החיים הפשוטים של עובדי אדמה הקרובים לטבע ומכבדים אותו וכמובן הצבעים הנהדרים וחומרי הגלם שכמעט כולם (אפילו פיגמנטי הצבע) מופקים מן האדמה. הרושם הכולל של רב הריהוט בסגנון ריהוט כפרי פרובנס מציגים לראווה את החיים השמחים של הכפריים שבחבל ארץ שמח זה. הצבעים השמחים והעיצובים הקלילים הפשוטים והפונקציונאלים כל כך הופכים את הריהוט הכפרי בסגנון פרובנס לריהוט אטרקטיבי ורצוי כמעט בכל מקום בעולם. לא משנה אם את מרהטים את הבית, המשרד או הגינה, ריהוט כפרי בסגנון פרובנס בהחלט יוסיף צבע ושמחת חיים לכל מקום בו תציבו אותו. שיטות העבודה בהם משתמשים לייצור ריהוט כפרי בסגנון פרובנס הן שיטות עתיקות יומין, וברב המקרים עברו מאב לבנו ומאמן לשולייה במשך מאות בשנים, עוד בזמנים בהם רהיטים היו יקרים עד מאד והיה צורך בייצור רהיטים עמידים ואיכותיים כאחד. קשה מאד לטעות או לא להבחין בריהוט כפרי בסגנון פרובנס שכן רהיטים אלו בולטים עד מאד בכל מקום בהם הם מוצבים וזו בדיוק המטרה של ריהוט הבית בסגנון שכזה. להביא את חיי הכפר אל תוך המהומה האורבנית והסואנת שלנו ואולי לזכות במעט מן השלווה ששורת בחבל ארץ מקסים זה.
ריהוט כפרי בפינת האוכל
ריהוט כפרי בפינת האוכללא רק בסלון או בחצר הבית, ריהוט כפרי מעצים כל פינה בה מונח רהיט שכזה. אחד המאפיינים הבולטים של ריהוט כפרי הוא השלווה והחיבור לטבע שרהיטים כפריים משדרים לסביבה. העיצוב הגס וחומרי הגלם שניתן לראותם בדרך כלל בריהוט כפרי עוזרים לנו למצוא את עצמנו בתוך מערבולות היום יום. לכן לא מעט אנשים בוחרים בסגנון כפרי לריהוט הסלון למשל או פינת האוכל. שולחן פינת אוכל מעץ מלא - מאסיבי וכבד הוא תוספת מרשימה ביותר לבית והופך כל פינת אוכל למקום נעים לסעוד בו.
רוצה להופיע בפורטל פלאי העץ?
מלא את פרטיך ונציג שלנו יצור אתך קשר

עד כה צפו באתר
30216  צפיות  

קייטרינג   מתמטיקה   מוצרי פרסום   דיסק און קי   מדבקות קיר |  תוספות שיער |  שירותי סיעוד |  הובלות |  השכרת יאכטות |  פרחים חדרה  |  אחסון אתרים